Hakkimizda

BERA AR-GE YAZILIM KİMDİR?


E-Ticaret, Mobil Ugulama, Web Tasarım,Otomasyon Sistemleri, Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında Nisan 2018 tarihinden beri hizmet veren Bera Ar-Ge Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti, İnönü Üniversitesi Teknopark bünyesinde çalışmaktadır.


Bera Ar-Ge Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., üniversite ile işbirliği içerisinde akademik çalışmalarda danışmanlık ve destek hizmeti sağlarken, aynı zamanda her sektörden şahıs veya firmaya da yazılım, donanım ve danışmanlık hizmeti vermektedir.


Akademik bakış açısı ile, sürekli gelişen ve kendini yenileyen ürün ve hizmetler ortaya koymak üzerine yola çıkan Bera Ar-Ge, teknolojik gelişmeler ve Endüstri 4.0 ilkeleri ışığında çalışmalarını sürdürmektedir.


Firmaya ait tüm yazılım, donanım ve danışmanlık faaliyetlerinde en temel amaç, ihtiyacı iyi analiz ederek en uygun çözüm önerisi ile katma değerli projeler geliştirmektir.


Firma bünyesinde yürütülen ar-ge faaliyetleri ile, mevcut teorik bilgi ve pratik deneyimler üzerine yeni ve güncel bilgi ve becerilerin eklenmesiyle daha etkin, daha kaliteli ve pek çok yönden daha üst düzey ürün ve hizmetler geliştirmek ve Malatya'dan başlanarak ülke genelindeki teknolojik ve ekonomik gelişmelere katkı sağlamak hedeflenmektedir.